Zasady Grafikow

Głównym zadaniem Grafików jest wykonywanie zleceń teamowych, które znajdują się w Pracowni Grafików. Zlecenia dotyczą zazwyczaj obszaru forum, gry bądź konkursów i eventów. Dodatkowymi obowiązkami jest tworzenie grafiki teamlerom w dziale Zlecenia, a także (w wolnym czasie) użytkownikom w dziale Prośby/Zlecenia.​

Zasady
Każdy grafik jest zobowiązany do przestrzegania zarówno Regulaminu Forum, jak i Zasad Grafików. W przeciwnym wypadku mogą zostać wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.
Bądź zawsze miły i uprzejmy dla forumowiczy, nawet tych wnerwiających. Pamiętaj – możesz kogoś zignorować, ale nigdy zjechać.
Nie powinieneś pisać źle o innych członkach zespołu – dbajmy o nasz wizerunek w oczach użytkowników.
Nie rozpowszechniamy​ informacji z teamu (dodatkowych działów itp.).
Wszelkie zastrzeżenia, usprawnienia, zmiany należy zgłaszać wyłącznie w dziale dla grafików.
Pamiętaj, aby poinformować swojego opiekuna, gdy chcesz skorzystać z urlopu. W przypadku braku aktywności grafika – opiekun ma prawo go wykluczyć z zespołu.
Wykonuj wszystkie zlecenia regularnie, nie zostawiaj ich na ostatnią chwilę. Czym więcej zleceń rozpatrzysz – tym lepsze wynagrodzenie otrzymasz.
Staraj się wypełniać dzienny limit: 1h online na forum.

I. Ocena pracy
Każdy członek teamu jest oceniany(a) co okres miesiąc w postaci recenzji wystawianej przez przełożonego (Opiekuna Grafików).
Próbny Grafik: Okres próbny trwa do 30 dni. Awans może odbyć się wcześniej (nawet dnia 25). Zależy to od Twojej ogólnej pracy i oczywiście czasu Opiekuna Grafików.
Wynagrodzenie: Swoje pierwsze wynagrodzenie otrzymujesz do 5 dni po wystawieniu recenzji zgodnie z listą podaną w dziale Recenzje. W przypadku otrzymania niskiej oceny – może obejść się bez wynagrodzenia lub skończyć usunięciem z zespołu.
Grafik: Po zaliczeniu okresu sprawdzającego Twoją dotychczasową pracę otrzymujesz awans na Grafika. W porównaniu do poprzedniej rangi nie zmieniają Ci się za bardzo uprawnienia i obowiązki, niemniej jednak masz już zapewnione stanowisko. Pamiętaj również, że niezależnie od tego jaką będziesz pełnił(a) funkcję (czy to Próbny Grafik, czy Administrator) – zawsze będą obowiązywały Cię zasady, a w przypadku ich złamania będą wyciągane odpowiednie konsekwencje.

Pomocne pytania
Ciągle praca i praca… Czy przysługuje mi urlop?
Owszem. Możesz skorzystać z urlopu w dowolnej chwili, nawet jako próbny moderator (maks. 3 tygodnie). Pamiętaj jednak, aby poinformować o tym fakcie swojego przełożonego (podając: powód oraz przybliżoną datę powrotu). Nieusprawiedliwi​one przerwy w pracy mogą skończyć się skutkiem usunięcia z zespołu.

Niestety muszę opuścić team. Gdzie mam się zgłosić?
W przypadku chęci opuszczenia zespołu należy zgłosić się do dowolnego Administratora. Pamiętaj, żeby wcześniej dokładnie wszystko przemyśleć, gdyż w przyszłości może się okazać, że zespół będzie zapełniony i nie zostaniesz ponownie przyjęty.

Nie gram już na serwerze. Czy moje wynagrodzenie może być przekazane znajomemu?
Nie ma takiej opcji. Wynagrodzenie jest przyznawane wyłącznie na prywatne konto danego członka teamu.

Czy mogę pełnić kilka funkcji?
Jako grafik niestety nie możesz pełnić kilka funkcji. W takiej sytuacji musisz napisać kolejne (nowe) podanie na odpowiednie stanowisko.

Za co członek teamu może zostać usunięty?
– brak aktywności
– niewywiązywanie się z obowiązków
– ujawnianie zawartości dodatkowych działów
– nieprzestrzegani​e regulaminu forum / zasad grafika
– używanie wulgaryzmów
– nieodpowiednie zachowanie wobec innych

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s